Hakkımızda

2015 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olan Şirketimizin; Mevcutta İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Edirne ve Balıkesir Bölgelerinde projeler yürütmektedir.

Firma bünyesinde Oluşturulan organizasyon yapısı ile ülke genelindeki 7 coğrafi bölgede Özel Güvenlik hizmeti yürütmeye haiz kapasitemiz mevcuttur.

İlgi Güvenlik başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen başarılı firmaları arasında yer almakta ve Lider olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmet vermiş olduğumuz firmalarda görevlendirilen her personelin; seçimi, eğitimi ve denetiminin yanı sıra; hizmet alanı ile ilgili risklerin belirlenmesi ve raporlanması, proseslerin belirlenmesi, görev prosedür ve talimatlarının oluşturulması, yasal süreçlerin takibi firma bünyesinde bir araya getirdiği dürüst, çalışkan, tecrübeli ve işinin uzmanı yönetim kadrosu ile sağlanmaktadır.

Bununla birlikte hizmet alanlarında acil gelişen her türlü olaya zamanında ve doğru müdahalelerde bulunan, önleyici her türlü tedbiri alan, yerinde ve zamanında çözüm önerileri sunan bir anlayışla hizmet yürütülmektedir.

Güvenliğin sürekli ve devamlı bir faaliyet olduğunun bilinci ile yer ve zaman gözetilmeden yapılan müdahaleler ile de güvenlik personeli sürekli dinamik ve göreve hazır tutulmaktadır.

İlgi Güvenlik web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.